UMAG - OSIJEK 30 : 27 (14:10)

Prvi gol je pao tek u 4.minuti, kada je gošća Hren zabila gol, a naše prvo vodstvo došlo je u 8.minuti pogotkom L.Ljubić (5:4), koja je kroz utakmicu dokazala da je dovedena kao pojačanje. Nakon toga gola odvajamo se na +4-5 koje i zadržavamo na poluvremenu (14:10), a do kraja utakmice to je bila i najmanja rezultatska razlika, dok je najveća bila u 55.minuti kada je na semaforu bilo +7 (30:23), a serijom od 4 gola gošće smanjuju na konačni rezultat od 30:27.

Sve djevojke koje su igrale zaslužile su pohvalu -  Lucija Blašković bila je odlična (11 obrana), Nataša Miočinović  zabila je 7 golova iz različitih pozicija, Ana Jajčević je sa svojih 6 golova pomogla da se u 1.poluvremenu odvojimo, Andrea Pavković je s 3 gola i čak 10 asistencija dokazala da se vraća u formu i da je i ona, kao i Lena Ljubić, definitivno pojačanje, Tena Mataija koja je uz 3 gola dala i 5 asistencija, a posebno se pamti asistencija A.Pavković preko gostujuće obrane prema Mataiji koja elegantno zabija. Oduševljenje publike izazvala je i druga golmanica Lena Dunđerović obranom sedmerca u drugom poluvremenu, kada je stvarno sve išlo na naš mlin. Ostale djevojke koje su zabile su sve bile 100%-tne (M.Pratljačić 1/1, S.Imamović 2/2, T.Bunić 3/3).

Jedna lijepa večer za koju se nadamo da neće postati izuzetak, već pravilo u sljedećem periodu.