UMAG - ZRINSKI 26:27 (12:15)

Mi smo utakmicu počeli dosta opušteno pa smo prvi gol zabili tek u 10.minuti,kada je Juli smanjila na 4:1. Činjenica je kako su gošće često imale 3 ili 4 gola razlike,a naša upornost isplatila se u 56.minuti kada je mlada Simona Selar svojim drugim golom donijela izjednačenje na 26:26. Tada smo imali i napad za prvo vodstvo na utakmici, kojeg nismo realizirali, a potom slijedi isključenje I.Kovač te gošće postižu gol za konačni rezultat, iako smo imali skoro cijelu minutu zadnjeg napada kojeg, nažalost, nismo iskoristili. Što reći, znali smo da nam rezultat nije bio prioritet pa su mlade cure uzele lijepu minutažu. Kod naših najviše golova zabile su Tea Bunić (4/5) i Juliana Žuliček (4/7), dok je Iris Pratljačić skupila 7 obrana. Utakmica je imala posebnu draž jer su se od kluba oprostile Ivana Kovač te Juliana Žuliček,kojima su uručeni prigodni pokloni.