POBJEDA VELIKA KAO KUĆA!!!!!!

Odlično smo otvorili tekmu pa smo u 11.minuti poveli 7:4, kada se već počelo kristalizirati tko će, uglavnom, davati naše golove, a to su bili Tena, Ana i Julijana. Julijana u 20.minuti zabija za 11:7, da bi se Zamećanke približile na 11:10. Ipak, na poluvrijeme odlazimo s +2 i osjećajem da smo jako dobro odigrali prvo poluvrijeme i da imamo utakmicu u našim rukama. U drugom poluvremenu jedino izjednačenje je bilo kod rezultata 16:16 i 17:17, nakon čega malo odemo na +2 i +3 pa se Zamet vrati na gol zaostatka i tako dolazimo do 56.minute kada nakon 27:26 zabijamo 3 gola do kraja tekme i s rezultatom 30:26 zaključujemo današnju utakmicu. Jako puno emocija je bilo danas na utakmici, naročito što bi se nakon obrana ili vratnice opet lopta dolazila gošćama, što nas prati možda i cijelo prvenstvo. Ana Jajčević je zabila 11 golova, Julijana Žuliček je zabila 7 golova (i s krila i s pozicije vanjskog), Tena Mataija zabila je 6 golova, Nataša Miočinović pridonijela je s 3 gola, dok su Kornelija Gašić, Tea Bunić i Nikolina Nushi dale po 1 gol. Danica Delić - e ona je danas bila enigma...nikako pa nikako i onda se poput "Fenixa" izdigla i svojih je 5 obrana dala kada se lomila utakmica, počevši s obranjenim sedmercem. Drago nam je bilo vidjeti kako smo danas igrali, ali ipak s naglaskom na Juli koja se vratila navici s početka prvenstva, odnosno trpanju golova sa svih pozicija... ANA JAJČEVIĆ - 1.stijelac lige Jako lijepo zvuči...