VRANJIC P. - UMAG 18 : 25 (9:12)

Odlično smo otvorili utakmicu i cijelo vrijeme smo kontrolirali utakmicu, a posebno dobro su otvorili Tea Bunić i Ana Jajčević. Vijdelo se svakako da ćemo na odmor otići s prednošću, a najviše što su se domaće igračice približile rezultatski bilo je na početku drugog poluvremena, kada je A.Mijić zabila za 13:15, ali tada opet počinje umaška serija i odlazimo na najviše +8 (N.Miočinović u 55. i S.Selar u 60. minuti), ali pogotkom H.Velagić postavlja se konačni rezultat od 18:25. Standardna Ana Jajčević postigla je 8 golova, Nataša Miočinović postigla je 4 gola, a posebno treba istaknuti Teu Bunić koja je imala šut 5/5. Vjerujemo da će ova pobjeda podići samopouzdanje curama, koje definitivno zaslužuju da igraju prvoligaški rukomet.