UMAG - TREŠNJEVKA 20:28 (13:17)

Kada vam na utakmici jedini pozitivan rezultat glasi 2:2 (5.min), onda znate da nešto nije štimalo.

Nećemo previše ulaziti u detalje jer - svi mi imamo pravo na loš dan, ali ipak...

U prvom poluvremenu gostujuće igračice previše lako dolazile su do šansi za gol, gdje se nije uspjela naći formula koja golmanica bi mogla obraniti dvije za redom. I nervoza se ugurala među igračice.

Cijelu utakmicu bilo je minimum 10 odbijanaca kada je lopta ponovno završavala u rukama gošći pa ostaje pitanje je li se radilo o sreći ili koncentraciji igračica.

Šlag na "pokvarenu" tortu bio je ozljeda Tene Mataije pred kraj prvog poluvremena, koja više nije ulazila u igru, a suze u njezinim očima dovoljno govore o boli kroz koju prolazi.

Ana Jajčević postigla je 7 golova, Sara Imamović postigla je 4, po 2 gola dale su Tena, Tea, Kornelija i Julijana te 1 gol Nataša.

Ostaje gorak okus u ustima, pogotovo nakon toga što smo očekivali da ćemo pobijediti Trešnjevku na domaćem terenu, ali što je tu je...

Lijepa informacija s ove utakmice bila je Azra Imamović, koja je u Dubrovniku imala operaciju 07.03., a već je bila na tribinama podržati svoju ekipu.

Sve u svemu, biti će još utakmica - i za izgubiti i za pobijediti...