ŽRK "UMAG" - ŠD JADRAN BLUEMARINE 26 : 22

Uspješno je odrađena i ova utakmica s očekivanom pobjedom, iako se radilo o protivniku o kojem nismo puno znali. Napokon smo imali puni sastav za odraditi pripremnu utakmicu i definitivno veseli činjenica kako su igračice ušle u utakmicu, s voljom i željom te brzim prijenosom lopte. S takvim angažmanom odmah u startu se vidjela kvaliteta pa je prednost rasla sve do poluvremena kada je bilo +9 (16:7), ponajviše zahvaljujući vanjskoj liniji (Miočinović-Jajčević). Već na startu drugog poluvremena trener Vujić uvodi mlađe snage koje su ne samo održavale rezultat, već ga i povećale na +12 (21:9). Ovacije publike osvojila je mlada K.Matković koja je istrčala kontru te se nakon lijepe finte oslobodila igračice i zabila svoj prvi gol na utakmici. Trebamo pohvaliti i sve tri golmanice (Pratljačić, Blašković, Alessio) koje su imale lijepi postotak obrana. Krajnji rezultat glasi 26:22. Sastav: Pratljačić I., Blašković, Alessio, Žuliček, Selar, Imamović A. (3), Imamović S. (3), Popović, Jajčević (6), Mataija (1), Bunić (4), Miočinović (7), Pratljačić M. (1), Matković (1).