6. Kolo 1.HRL Dugo Selo - Umag 29:29

U 6. kolu 1.HRL osvojem je prvi bod na trećem gostovanju u prvenstvu. Naše cure su hrabro i beskompromisno ušle u utakmicu i prvo poluvrijeme riješile u svoju korist 17:11. Drugo poluvrijeme i druga priča. Domaćin se budi, njihov golman Mara Budić (17/46 obrane) zaključava svoja vrata i prednost se topi. Broj sedmeraca je također značajan u korist domaćina(10:4) i na kraju nesretno i nespretno izgubljen drugi bod u zadnjim sekundama utakmice. Možda je curama i treneru gorak osjećaj nakon ovakve utakmice, ali glavu gore! Bod u gostima je pozitivan rezultat, pozitivna je i činjenice da nas na gostovanjima do sada nitko nije nadigrao i "razbio", pozitivno je i da smo mlada i perspektivna momčad koja vrlo dobro radi na treninzima i takav rad će se vjerujte vratiti u slijedećim utakmicama. Sport je to, rukomet posebno prevrtljiv i zato ga svi toliko volimo bez obzira što nam rezultat ponekad ovako vraća. ŽRK Umag: Pratljačić(obrane) 0/1, Šegota( obrane) 8/36 , Žuliček 1/1, A.Imamović 6/13, Gašić 3/5, Kovač 0/1, Japundža, 4/10, Nushi 0/1, Jajčević 10/12, Mataija 1/2, rajić 4/9, S. Imamović